Zveme vás na kreativní online workshop s LEGO® kostkami

Pro všechny kluky a holky od 8 do 18 let pořádá organizace Make More s podporou společnosti LEGO hravý kreativní online workshop.

V duchu učení se hrou si podle jednoduchého návodu na webu www.postavtesi.cz můžete zkonstruovat vlastní loďku na gumičkový pohon. Posílíte svou zručnost a kreativitu. Rodiče si mohou užít zábavné stavění spolu se svými dětmi, ty mladší budou potřebovat jejich pomoc. Prostřednictvím společné hry se naučíte něco o základech vztlaku a také o využití starých věcí pro tvorbu něčeho nového – loďku si postavíte z LEGO® kostek, prázdné PET lahve a kousku polystyrenu či plastové pěny, kterým tak vdechnete nový život.

Fotky svých korábů, bárek či parníků pak můžete, sdílet a zasoutěžit si tak o stavebnici LEGO. Soutěž i videonávod budou dostupné do 29. listopadu.

Společnost LEGO je jedním z partnerů Eduzměny – pro zjišťování potřeb dětí z Kutnohorska věnovala 1 100 sad LEGO® kostek. Díky práci s nimi se tak děti budou moci lépe vyjádřit k tomu, jak se cítí ve škole i mimo ni.