Ředitelská klubovna

Zveme ředitele a jejich zástupce/pravé ruky do programu společného vzdělávání, inspirace pro svou školu a vzájemné podpory v kutnohorském regionu. Cílem je rozvíjet sebe osobnostně i v roli vedení a díky tomu pak i svůj tým a školu jako celek – a to celé ve prospěch žáků.

Co můžete čekat?

Čekají nás minimálně 4 celodenní setkání, kde se budeme věnovat sami sobě, týmu, vizi školy a v neposlední řadě i samotné organizaci práce. 

Celým cyklem nás provede průvodce. Jednotlivé bloky budou vedeny v tandemu průvodce a zkušeného lektora na dané téma.

Co v programu nezažijete?

Přednášky, které vyžadují jen pasivní poslech. Teoretizování a nezískáte ani univerzální návody na všechno. Budeme se ale učit je hledat, sami u sebe, společnými silami.

Podmínky

Ředitelská klubovna bude otevřena při účasti alespoň 12 osob. Maximální kapacita je 20 osob. Účastníci budou přijímáni od čtvrtka 20. června v pořadí, v jakém se přihlásí přes formulář. 

První rok programu jsme poskytli bezplatně. Pro příští školní rok máme možnost program částečně dotovat, ale bude nutné, aby se účastníci podíleli finančně formou nějakého příspěvku. Podmínky brzy upřesníme.

Ředitelská klubovna – I. běh – pokračování  (2024/25)

Účastnili jste se ředitelské klubovny ve školním roce 2023/2024 a chcete pokračovat i v tom příštím? Přihlásit se můžete zde:

Ředitelská klubovna – II. běh (2024/25)

Zatím jste se ředitelské klubovny neúčastnili? Otevíráme pro vás II. běh: