Volné pracovní pozice v projektu týmů dětského duševního zdraví

Ve spolupráci s Českou odbornou společností pro inkluzivní vzdělávání a díky podpoře Norských fondů začnou od července 2021 působit na Kutnohorsku dva mobilní multidisciplinární týmy duševního zdraví, jejichž cílem je především podpora psychického zdraví dětí a adolescentů, podpora škol při vzdělávání dětí s psychickými problémy, náročným chováním a speciálními vzdělávacími potřebami a zlepšení dostupnosti potřebných služeb. Týmy budou stát na spolupráci odborníků ze školského, sociálního a zdravotního sektoru.

Umíte pracovat v týmu? Máte dobré komunikační schopnosti v českém a anglickém jazyce (součástí projektu je spolupráce se zahraničními partnery)? Jste samostatný, flexibilní a otevřený novým věcem? Chcete být u inovativního projektu? Mohly by Vás zajímat následující pozice:

  • Projektový manažer (OSVČ, 40 hodin / měs.)
  • Koordinátor – produkční (OSVČ, 0,5 úvazku), náplň práce: potřebná produkce, organizace a koordinace programu v rámci projektu (organizace termínů vzdělávacích aktivit týmu, organizace akcí pro Týdny duševního zdraví)
  • PR manažer (17 hodin/měs.)


Sídlo: ZŠ Zruč nad Sázavou

Nabízíme:
Odborný růst
Flexibilní pracovní dobu
Dobré platové ohodnocení
Nástup od 1. 4. 2021


Vaše CV a motivační dopis posílejte do 5. března na e-mail: ivana.stara@zszruc.cz

Více informací o projektu týmů dětského duševního zdraví naleznete zde.